פסקי דין

פס"ד מרדכי שטינבורצל נגד נתנאלה נטלי אזולאי – פינוי מושכר

 

בית משפט השלום באשדוד

תא"ח 17 07 47834 שטיינבורצל נ' אזולאי

15 אוקטובר 2017 1

לפני כבוד ה שופטת עדי אייזדורפר

 

התובע מרדכי שטיינבורצל

נגד

הנתבעת נתנאלה אזולאי

נוכחים התובע, אשתו הגב' שרית שטיינבורצל וב"כ – עו"ד יצחק שטיינבורצל

התובע: הנתבעת לא משלמת שכירות מיוני כמו כן חוב על חלק ממאי וגם על דצמבר 2016 .  שוחחנו איתה ביולי לקבלת המפתח, כשההסכם היה בסיומו הגענו לדירה לקחת אותו, היא אמרה שהיא לא מפנה ולא תפנה את הדירה ולא מתכוונת לשלם לנו את שכה"ד, זה היה ב – 17.6.18 . היא הייתה משלמת בשיקים שנמסרו מראש ומחליפה את זה במזומן. בשלב זה אין אצלי שום שיקים עתידיים. יש לי שיק בטחון.

ב"כ התובע: אבקש לקבל פסק דין בהעדר, היא מזללת בבית המשפט, כתבתי בתגובה, שברצונה להמשיך את תקופת השכירות ללא תשלום.. היא מצאה לה בית מלון ללא כסף, אבקש פסק דין בהעדר לפינוי הדירה באופן מיידי ולחייבה בהוצאות.

פסק דין

השעה עתה אחת ועשרים אחרה"צ .הנתבעת זומנה לשעה אחת אחרה"צ והנתבעת לא התייצבה.

כמו כן, לא הוגש כתב הגנה מטעם הנתבעת.  ב"כ התובע צירף לתיק בית המשפט אישור מסירה ממנו עולה כי הזמנה לדיון נמסרה לידי הנתבעת, וזו הגישה בקשה לדחיית מועד הדיון על רקע פנייתה ללשכה לסיוע משפטי, ומבקשה זו עולה כי הנתבעת מודעת להליך דנן.  בהחלטה מיום 17.10.1 נדחתה בקשת הנתבעת.  בית משפט השלום באשדוד תא"ח 17 07 47834 שטיינבורצל נ' אזולאי 15 אוקטובר 2017 .  מחובתה של הנתבעת לעקוב אחר הבקשה שהגישה, והבקשה נדחתה. היה על הנתבעת להתייצב לדיון. בנסיבות אלה ניתן בזאת פסק דין לפיו על הנתבעת לפנות את הדירה המצויה ברח' בן אליעזר אריה  16/11 אשדוד, וזאת באופן מיידי. הנתבעת תישא בהוצאות התובע ובשכ"ט בס' כולל של 4,000ש"ח  .

ניתנה והודעה היום כ"ה תשרי תשע"ח, 2017/10/15 במעמד הנוכחים.

עדי אייזדורפר, שופטת

הוקלד ידי על פזית רחמים

תגובה אחת

  1. גוסטאב גוסטאבו ב- 14/11/2017 בשעה 16:30

    פולשת, לא משלמת שכירות, משתלטת על דירות. לא הייתי ממליץ עליה כשוכרת, יש להיזהר ממנה. מכירה את מערכת המשפט ומנצלת אותה לטובתה עד תום, הכי טוב לא להשכיר לה, ואם כן, חובה להחתים 2 ערבים שישלמו את חובה, במקרה שלא תשלם.%d בלוגרים אהבו את זה: